•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

تحلیل 5 ارز برتر و تاثیرگذار بازار ارزهای دیجیتال


محمد قرباني محمد قرباني

تحلیل 5 ارز برتر و تاثیرگذار بازار ارزهای دیجیتال

مجموع سرمایه مارکت کریپتوکارنسی  پیش از این دو برابر زیر 145 میلیارد دلار رفته است.
با این حال، این مثبت است که مارکت کپ اخیرا به پایین ترین سطح خود نرسیده است  و نشان می دهد تقاضا در سطوح پایین تر
و اولین تشکیل شده است.

هر بازار جدید صعودی رهبران خود را دارد. معامله گران باید هنگامی که روند صعودی است کریپتوکارنسی های خود را نگه دارند: معامله گران بهتر است از موقعیت استفاده کنند بجای اینکه منتظر بمانند تا خرس ها موقعیت را از بین ببرند.

بهبود فعلی به پشتوانه حمایت فاندامنتال است. تحقیقات از 450 موسسه نشان می دهد که حدود 22 درصد ارز آن ها رمزارز اختصاصی خود را دارند و این تعداد تا 5 سال آینده دو برابر می شود. با این حالی تعداد معدودی منتظر و درحال تماشا هستند. ما اعتقاد داریم که اگر قیمت ها کف را لمس کند، سرمایه گذاران مجبور می شوند که وارد بازار شوند. بیایید به ارزهای برتر این هفته نگاه کنیم و نقاط ضعف را بررسی کنیم.


پس از فروش موفقیت آمیزتوکن بیت تورنت  و فت (FET)، پلت فرم لانچ پد بایننس  اعلام کرده است که پروژه پشتیبانی بعدی خود،  Celer Network  را در تاریخ 19 مارس در ساعت 9 صبح به بازار عرضه خواهد کرد.بایننس در تلاش برای احیای ICO با پشتیبانی قوی و کیفیت بالا برای ایجاد علاقه در شرکت کنندگان است.

همچنین آرژانتین موجب شده که عموم از کریپتوکارنسی ها استفاده کنند. به تازگی اجازه استفاده از بیت کوین را برای شارژ کارت حمل و نقل عمومی صادر کرده است.
علاوه بر این، دولت آرژانتین سرمایه گذاری های تا 50.000 دلار را در پروژه های انتخاب شده توسط بایننس مطابقت می دهد. با این اتفاقات،بایننس کوین  در یک موقعیت قوی است. آیا این افزایش قیمت ادامه می یابد؟ بیایید بررسی کنیم.

جفت ارز
BNB / USD روند روبه رشد خود را از پایین افزایش داده است. به راحتی در مقاومت بالای 12 دلار و در منطقه مقاومت بحرانی از 15 دلار به 18 دلار افزایش یافت. بعد از یک هفته ای بزرگ، پیش بینی می کنیم یک اصلاح یا اصلاحی جزئی در چند هفته آینده انجام شود.

با این وجود، اگر گاوها موفق به شکستن 18 دلار شوند، این احتمال احتمال افزایش قیمت به بالاترین حد خود را افزایش می دهد. این رویداد قابل توجهی خواهد بود و این جفت ارز اولین کورپتوکارنسی است که بالا ترین قیمت خود در گذشته را لمس خواهد بود.

برعکس، اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید، باید از 12 دلار پشتیبانی کند. شکستن 12 دلار نشان دهنده ضعف و احتمال سقوط عمیقتری خواهد بود.

تحلیل تکنیکال و فاندمنتال ارزهای دیجیتال


لایتکوین

ونزوئلا شهروندان خود را قادر به ارسال بیتکوین و لایتکوین از طریق رمساس می کند. شرکت کنندگان به بازار لایت کوین علاقه بیشتری دارند. زیرا هزینه های پایین تری نسبت به بیت کوین دارد و همچنین زمان تأیید معامله سریع تر است. با به روز رسانی بعدی  لایت کوین، برخی معتقدند که هزینه های معامله کمتر می شود. شبکه لایتنینگ آن تا 1،059 کانال بین 163 شرکت کننده افزایش یافته است

لایت کوین در تایم فریم  بالاتر از 47.2460 دلار در هفته گذشته بسته شد،معامله گران می توانند  حد ضرر خود در 40 دلار نگه دارند. سطح بعدی برای صعود در روند صعودی، منطقه ای بین 69.2790 دلار و SMA 50 هفته است. اگر حرکت پول دیجیتالی بالاتر از هر دو سطح باشد، این تجمع می تواند تا متوسط 94.2590 دلار افزایش یابد.

دیدگاه صعودی ما در صورتی که خرس ها قیمت را زیر قیمت 56.910 دلار قیمت گذاری کرده و آن را حفظ کنند، معتبر نخواهند شد. روند صعودی در پایین زیر 47.2460 دلار تضعیف خواهد شد و خرس ها در زیر خط حمایت قرار خواهند گرفت.

تحلیل تکنیکال و فاندمنتال ارزهای دیجیتال 

 NEXO

نگزو وام های فوری را برای مشتریان در برابر دارایی های رمزنگاری خود فراهم می کند. به این ترتیب، مشتریان می توانند دارایی های خود را برای مدت طولانی حفظ کنند، اما در کوتاه مدت ، آنها را برای استفاده های مختلف مانند خرید یک خانه، ماشین، ازدواج و غیره استفاده می کنند.

این شرکت به طیف وسیعی از مشتریان خدمات می دهد، وام ها را از 500 تا 2 میلیون دلار برای هر مشتری تامین می کند.

بسیاری معتقدند که استیبل کوین ها راه رفتن هستند اگر کسی نمی تواند انعطاف پذیری رمزارزهارا بپذیرد.نگزو پیشنهاد سود 6.5 درصد در استیبل کوئین ها و تضمین تبدیل 1 تا 1 به دلار آمریکا برای هر استیبل کوین می دهد.


نگزو همچنین یک راه حل مجوز حفاظت از رمز ارز را با همکاری BitGo فراهم می کند، که به مشتریان خود اجازه می دهد دارایی خود را نگه دارند. برای اطمینان از ایمنی بودجه های ذخیره شده، نگزو  دارای یک بیمه نامه توسط بانک  Lloydsاست که هر گونه زیان تا 100 میلیون دلار را جبران می کند.

محبوبیت کوین را می توان از این واقعیت دانست که بیش از 300 میلیون دلار وام در 7 ماه گذشته به بیش از 170 هزار کاربر نگزو صادر کرده است. این در حال حاضر در رتبه 87 در CoinMarketCap است. ببینیم نمودارها چه می گویند.

تحلیل تکنیکال و فاندمنتال ارزهای دیجیتال

جفت ارز NEXO / USD یک الگوی پایین گرد را تشکیل داد و از 5 مارس 0.09431 دلار را با مقاومت بالای سر شروع کرد. با این حال، گاوهانمیتوانستند سطوح بالاتر را حفظ کنند و قیمت دوباره به پایین تر از سطح شکست حرکت کرد. این علامت منفی است.

افزایش قیمت از پایین ترین سطح 0.05266 دلار در 6 فوریه  توسط EMA 20 روزه حمایت شد. در حال حاضر، جفت دوباره به EMA 20 روزه فروخته شده است، که در زیر پشتیبانی بعدی از خط روند صعود است. ما انتظار داریم که گاوها از این منطقه پشتیبانی کنند.

در صورت موفقیت آمیز بودن، ارز دیجیتال دوباره تلاش خواهد کرد که در بالای منطقه مقاومت بالای سر از 0.09431 دلار به 0.10717 دلار برسد. در یک شکست در بالای این منطقه، روند صعودی جدید شروع می شود که می تواند ارز دیجیتال را به 0.12 دلار و بالاتر از آن به 0.13596 دلار برساند. اگر هر دو سطح از بین بروند، سطوح بعدی تماشا 0.168 دلار و در نهایت 0.194 دلار است.

از سوی دیگر، شکست خط روند صعودی نشان دهنده ضعف است که می تواند قیمت را به SMA 50 روزه بکشاند.

EOS

ارزEOS  در طول هفته تغییر کرده است. این هفته با افتادن شروع شد، اما روز بعد بهبود یافت. از لحاظ سرمایه گذاری بازار افت کرده است. آیا می تواند موضع خود را بازگرداند؟ آیا نمودار صعودی است؟ بیایید پیدا کنیم

 

ما پیش بینی کرده بودیم که معامله گران موقعیت های طولانی خود را در تجزیه و تحلیل ، بیش از 3.8723 دلار آغاز کنند. گرچه جفت ارز EOS / USD در هفته قبل بالای 3.8723 دلار بسته شد، اما نمی توانست از آن بالاتربرود.

در حال حاضر گاوها دوباره تلاش می کنند تا از مقاومت بالای سر نگهداری کنند. در صورت موفقیت آمیز، معامله گران می توانند موقعیت های طولانی خود را در صورت بسته شدن هفته ای بالای 3.8723 دلار شروع کنند و مانع توقف ضربان در زیر حمایت بحرانی 2.1733 دلار شوند. اگرچه مقاومت جزئی در 4.4930 دلار وجود دارد، ما انتظار داریم که از آن عبور کنیم. هدف بعدی برای صعود به بالای 6.8299 دلار است.

برعکس، اگر قیمت نتواند بیش از 3.8723 دلار نگه داشته شود و کاهش یابد، ضعف نشان خواهد داد. افت در 2.1733 دلار، تا میانگین سالانه پایین خواهد آمد.

 تحلیل تکنیکال و فاندمنتال ارزهای دیجیتال

استلار

یکی از ناشران پیشرو در مناطق آلمانی زبان، پنج درصد سهام شرکت SatoshiPay را در راه حل های پرداخت های کوچک دریافت کرده است. با همکاری، خوانندگان اکنون می توانند برای یک محتوا از کیف پول خود به یک ناشر فقط با یک کلیک پرداخت کنند.
استلار در حال حاضر در حال صعود است. در حالی که اکثر سکه های اصلی خیلی بالاتر از حد پایین سال هستند، استلار تلاش می کند تا حرکت کند. آیا می تواند بالاتر برود ؟

جفت XLM / USD ناکارآمد بود، زیرا هنوز در نزدیکی کمترین حد است. این دو هفته گذشته در مقیاس بزرگتر و مقاومت بالای 0.09285498 دلار قرار نداشت. در حال حاضر گاوها دوباره تلاش میکنند تا از مقاومت عبور کنند. اگر موفق باشد، این جفت می تواند تا 0.13427050 $ حرکت کند.

هر دو میانگین میانگین متحرک پایین می آیند و RSI همچنان در قلمرو منفی است، که نشان می دهد که خرس ها هنوز هم بالاهستند. اگر پول دیجیتال از سطوح فعلی پایین بیاید، می تواند به پایین ترین حد ممکن برسد.

تحلیل تکنیکال و فاندمنتال ارزهای دیجیتال

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید