•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

پیش بینی قیمت بیت کوین در 2019


مدير سايت مدير سايت

پیش بینی قیمت بیت کوین در 2019

پیش بینی قیمت بیت کوین در 2019 توسط یکی از سرمایه گذاران و تریدرهای قدرتمند بزرگ بیت کوین

 

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط Kelly در سال 2019

Brian Kelly یکی از سرمایه گذاران ارشد و توسعه دهنده ی بیت کوین بر افزایش قیمت این ارز دیجیتال اشاره دارد. وی در چند روز آینده، افزایش قیمت تا سقف 6.500 دلار را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.

بر اساس اظهاراتی که در توییتر توسط وی صورت گرفته، قیمت این ارز دیجیتال با کمی افت نسبت به گذشته به رشد قابل توجهی دست خواهد یافت. افزایش میزان درصد و فروش بیت کوین باعث افزایش قیمت و ثبات آن در محدوده ی 6000 تا 6500 هزار دلار می شود. در جهش اولیه، برآورد قیمت بیت کوین چیزی حدود 6000 دلار خواهد بود.

Brian Kelly به کم توجهی اولیه مردم نسبت به بیت کوین در ابتدای بازگشت آن به بازار اشاره دارد. این نادیده گرفتن اولیه توسط مردم نسبت به بیت کوین امری طبیعی است که با گذر زمان و تغییر در الگوی خرید و فروش آن، توجهات مجددا به سمت بیت کوین جلب خواهد شد.

مقاله مرتبط: بلاک چین کدام صنعت ها را از بین خواهد برد

وجود شایعات درمورد ETF بیت کوین:

این موضوع بسیار حیاتی است که افزایش قیمت در میزان سهام بیت کوین با میزان سیگنال حاوی دامنه های بلند و کوتاه رابطه ی مستقیم دارد. از طرفی بعضی از رگلاتورهای آمریکایی در زمینه ی بیت کوین به حضور دو ETF در هفته های آتی اشاراتی داشته اند؛ چیزی که Brian Kelly پیش بینی ای درباره ی آن نکرده بود.

او بر این باور بود که این ETF ها تا سال 2020 حضوری در چرخه ی بیت کوین نخواهند داشت. Brian Kelly نظری مخالف نسبت به این رگلاتورها دارد و بر این باور است که سرمایه گذاران اجازه ی حضور و اثر این ETF ها را در بازار نمی دهند.

Brian Kelly: فکر نمی کنم که نیازی به این ETF ها باشه. به زودی سود بزرگی از سرمایه گذاری های بنیادین در این شاخه مشاهده خواهید کرد. اثرات و سودی که از این سرمایه گذاری به دست خواهد آمد چیزی حدود همان سود از حضور این ETF ها خواهد بود؛ نیازی به حضور آن ها نیست.

حضور مجدد Tom Lee در سرمایه گذاری بیت کوین:

وی که در زمستان ازسرمایه گذاری بیت کوین انصراف داده بود، دوباره با بررسی و آنالیزهای خود نسبت به افزایش قیمت بیت کوین به دنیای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال پا گذاشت.

Tom Lee: افزایش میزان سود و سرمایه گذاری در بیت کوین یکی از عوامل مهم علاقه مندی سرمایه گذاران جدید جهت حضور در بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین است. از طرفی پس از این افزایش سود و قیمت، ثبات 200 روزه برای بیت کوین پیش بینی می شود.

از طرفی وی به سرمایه گذاران دیگر اعلام کرد که تغییر قیمت بیت کوین تحت تاثیر ده روز تجاری سال است. این ده روز بیش ترین فعالیت در زمینه ی ارزهای دیجیتال صورت می گیرد. بدون حضور این ده روز، امکان کاهش ارزش بیت کوین به کم تر از 25 درصد در مقایسه با شش سال گذشته وجود دارد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین نزدیک به 4800 دلار رسیده است و انتظار رشد قیمت آن به ارزش 19.2 میلیارد دلار وجود دارد.

مقاله مرتبط: سفر با بیت کوین

 منبع: CNBC

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید