•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

بلاک چین در صنعت بازی


آسنا طارمی آسنا طارمی

بلاک چین در صنعت بازی

بنابر خبری که در ماه مارس سال جاری منتشر شد، توسعه دهندگان اکوسیستم پروژه ی Ripple و Forte بطور مشترک 100 میلیون دلار برای توسعه ی بلاک چین بازی های رایانه ای اختصاص دادند.

این اقدام به منظور افزایش حضور تکنولوژی بلاک چین در توسعه ی بازی های رایانه ای است. این اقدام صرفا با مشغول کردن و هزینه کردن کاربران در بازی های رایانه ای انجام می گیرد.

مسئول ساختار پلتفرم در Forte: Forte نیز با هدف قراردادن بازی های کامپیوتری که صرفه ی اقتصادی دارند توانسته چیزی حدود 500هزار ‌کاربر را برای گسترش شبکه ی بلاک چین این بازی ها نگه دارد.

تکنولوژی بلاک چین امروزه نقش بسیار کلیدی در نوآوری و افزایش میزان فعالیت و تراکنش های اینترنی دارد.

بازی های کامپیوتری یک صنعت 140 میلیارد دلاری است که به لطف یک پارگی و اثرگذاری سیستم بلاک چین به زودی خبرهای بیشتری از آن می شنویم.

به طور ‌کل محصولات تولید شده توسط Forte از پروتکل های منبع آزاد Interledge(اهرمی) استفاده می ‌کنند که حاوی توکن های Rippleاست. همین موضوع باعث تسهیل مبادلات cross-chainمی‌شود.

 استارت آپ Forte یک ساختار بلاک چین محور واقع در شهر سان فرانسیسکو است که توسط افراد بزرگی در زمینه ی سرمایه گذاری در بلاک چین مانند اندرسون هورویتز پشتیبانی می شود‌‌. وی یکی از افراد تاثیر گذار در Coinbase میان دیگر فعالان این صنعت به حساب می آید.

 

به طور کل Xpring یک ساختار مقدماتی از ripple است که توسعه دهنده ی فعالیت های سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و افراد مشغول در حیطه ی تکنولوژی بلاک چین است.

در حال حاضر بلاک چین توانسته تا درون صنعت بازی های کامپیوتری وارد شود‌.

سیستم ارزیابی اتریوم که با نام Enjinشناخته شده است کیت نرم افزاری خاصی را طراحی کرده است که باعث ارتباط و اتحاد افراد حاضر در صنعت بازی های کامپیوتری می گردد. همین موضوع دلیل افزایش و مدیریت میزان انتشار توکن ERC155 توسط اعضای داخل این مجمع گشته است. 

در ماه فوریه بر اساس ادعای کمپانی مشاوره محور Hashback، این کمپانی اقدام به همکاری با یک توسعه دهنده ی بازی های دیجیتالی استرالیایی کرده است. این همکاری به منظور ایجاد ارز دیجیتال مربوط به بازی های کامپیوتری است که در تسهیل فرایند

پرداخت در بازی های کامپیوتری کمک بسیار زیادی می کند.

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید