•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

عرضه استیبل کوین جدید تتر بر روی شبکه ترون


آسنا طارمی آسنا طارمی

عرضه استیبل کوین جدید تتر بر روی شبکه ترون

تیم تتر با بنیاد Tron همکاری می کند تا استیبل کوین USDT را به عنوان یک نشان TRC-20 راه اندازی کند. TRC-20 یک استاندارد فنی است که توسط بلاک چین Tron برای پیاده سازی نشانه های مشابه و سازگار با استاندارد ERC-20 ethereum استفاده می شود. این همکاری دوجانبه در نیمه ی سال 2019 میلادی آغاز خواهد شد. اخبار موردنظر به وسیله ی ایمیلی در خبرگزاری Cointelegraph منتشر شد.

نسخه ی آینده ی USDT که بر محور TRC20 است قابلیت همراهی و حمایت بلاک چین مربوط به ارز ترون را دارد. از طرفی این نسخه قابلیت همکاری و فعالیت با دیگر پروتکل های بر محور ترون و کاربردهای غیرمتمرکز را نیز دارد. از طرفی اجازه برای انجام تراکنش های مربوط به سکه های ثابت مانند altcoin ، یکی دیگر از ویژگی های این نسخه ی پیش رو می باشد.

USTD که در سال 2014 مورد استفاده قرار گرفت بیش تر به طور سنتی عمل می کرد که همین موضوع باعث شد تا پول های بدون اصطکاک وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند. فرد به راحتی و بدون صرف وقت برای گذراندن فرایند زمانی جهت تراکنش، مبادلات خود را انجام می داد.

ترون که یکی از رقیب های جدی اتریوم نیز به حساب می آید با افزایش ظرفیت مالی غیرمتمرکز و اکوسیستم اینترنتی خود این ادعا را عنوان کرد که استفاده از USTD در نهایت باعث بهتر شدن تراکنش و کم تر کردن هیجانات مبادلاتی، توسعه ی ظرفیت کاری و افزایش کاربرد اکوسیستم نامتمرکز تجاری می گردد.

از طرفی وجود USDT در ارز ترون باعث می شود تا کاملا حضور بلاک چین به عنوان یک اصل تابع و کاربردی در زمینه ی تجارت مرحله ای بین شرکا و سرمایه گذاران رسمی شناخته شود.

طبق گفته های مدیر عامل ترون "جاستین سان" عملکرد و ویژگی حتمی هارد فورک را در ماه فوریه اعلام کرد. از این ویژگی ها می توان انجام فعالیت به راحت ترین شکل، چند امضایی بودن و گزینه های مدیریت حساب اشاره کرد.

در سال گذشته و به لطف همکاری و آموزش همتا به همتا BitTorrent، میزان اکوسیستم ترون به طور قابل توجهی افزایش یافت. نسخه ی اخیر ترون با همتای خود با نام BTT در اوایل سال 2019 میلادی منتشر شد که میزان فعالیت و برنامه ریزی دقیق برای توزیع فعالیت های غیرمتمرکز را افزایش خواهد داد.

بر اساس گزارشات Cointelegraph میزان سکه ی اولیه ارائه شده توسط BTT در پلت فرم Binance حدود 7.1 میلیون دلار است که در عرض 15 دقیقه بیش از 50 میلیارد توکن فروخت.

همانند سال گذشته تتر تاکید بر افزایش انتشار در بازار Stablecoin را دارد در نهایت شاهد افزایش سفارش های ارزهای ثابت و بدون اصطحکاک می شود.

اخیرا Stablecoin شاهد عدم وجود توازن میان مقدار ذخایر دلار و مقدار توکن ارائه شده بود. در همین حال Bloomberg ادعای وجود مقدار عظیمی از اندوخته های ارزی تتر کرد. در این زمینه تتر همچنان هیچگونه حسابرسی و لیستی از اندوخته های خود منتشر نکرده است.

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید