•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

سفر بیت کوین


آسنا طارمی آسنا طارمی

سفر بیت کوین

دو سال پیش بود که یک برنامه نویس و ارتقاع دهنده ی برنامه های کاربردی، فلیکس ویسز به مدت 18 ماه و تنها با استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به دور دنیا سفر کرد. هرچه زمان به جلوتر می رود، کاربرد و استفاده از ارزهای دیجیتال نیز افزایش پیدا می کند؛ به همین خاطر است که استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین اقدامی عقلانی و هوشمندانه است.

پرواز خود را رزرو کنید:

در حال حاضر تنها چندی از آژانس ها و شبکه های هواپیمایی از بیت کوین برای تبادلات مالی خود استفاده می کنند. به عنوان مثال CheapAir.com نوعی آژانس مجازی آمریکایی است که از سال 2013 میلادی بیت کوین را برای فرایندهای مالی و پرداختی خود انتخاب می کند. درحال حاضر ارزهای دیجیتال دیگر مانند لیت کوین و بیت کوین کش نیز توسط این آژانس هواپیمایی مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر بسیاری سرویس های که کاربرد های بسیار زیادی دارند، استفاده از ارزهای دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده اند. از این سرویس ها می توان به Surf Air، A Bit Sky و . . . اشاره کرد.

مکانی را برای اقامت انتخاب کنید:

این موضوع زیاد سخت نیست. بسیاری از آژانس های مسافرتی که با ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین کار می کنند، محل اقامت شما را نیز می توانند به این شکل رزرو کنند. آژانس هایی مانند Cheap Air، 99Flats، Destina و غیره می توانند به شما در رزرو محل اقامت خود بسته به مکان مورد نظر کمک کنند.

تغذیه به وسیله ی ارزهای دیجیتال:

این بخش می تواند کمی سخت به نظر برسد. درحالی که به راحتی می توانستید موضوع اقامت و رزرو بلیط خود را به وسیله ی ارزهای دیجیتال انجام دهید، درمورد بحث غذا و تغذیه می بایست به سراغ رستوران های محلی ای بروید که از سیستم ارزهای دیجیتال نیز استفاده می کنند. تنها چند نمونه ار رستوران های جهانی درحال حاضر وجود دارند که از ارزهای دیجیتال برای مبادلات خود استفاده می کنند. این رستوران ها در کشورهایی مانند هند، چین، ایلات متحده ی آمریکا و در شهرهایی مانند Manhattan وجود دارند. از CoinMap استفاده کنید تا بتوانید رستوران هایی که در اطراف شما ارز دیجیتال قبول می کنند را پیدا کنید.

خرید کردن:

خرید کردن به وسیله ی ارزهای دیجیتال بسیار راحت تر از تغذیه به وسیله ی ارزهای دیجیتال است. مانند بحث تغذیه می توانید از CoinMapاستفاده کنید تا فروشگاه های اطراف شما که ارزهای دیجیتال قبول می کنند را پیدا کنید. البته این موضوع به سختی غذا خوردن نیست. تعداد فروشگاه هایی که از ارزهای دیجیتال برای تبادلات مالی خود استفاده می کنند کم نیستند. اگر به کشور استرالیا سفر کردید و به فرودگاه بین المللی Brisbane رفتید می توانید به وسیله ی ارزهای دیجیتال از تمام فروشگاه های داخل آن خرید کنید.

درحالی که بسیاری از فروشگاه های آنلاین و بزرگ جهانی مانند  OverStock.ir از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، پیدا کردن فروشگاه جهت خرید سوغات به وسیله ی ارزهای دیجیتال کمی سخت به نظر می رسد.

درصورتی که نه فروشگاهی وجود دارد که ارزهای دیجیتال قبول کند و نه پول نقدی ته جیب شما باقی مانده باشد، تنها تیر درکمان شما پیدا کردن خودپرداز ارزهای دیجیتال است.

رفته رفته استفاده از ارزهای دیجیتال در سرتاسر جهان در حال افزایش است اما همچنان نمی توان با دست های خالی و صرفا با پشتوانه به ارزهای دیجیتال سفر کرد؛ کمی وقت بیش تری لازم است.

مترجم: آسنا طارمی

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید