•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

فیسبوک ارز دیجیتال خود را در نیمه اول 2019 راه اندازی می کند


خانم آسنا طارمی خانم آسنا طارمی

فیسبوک ارز دیجیتال خود را در نیمه اول 2019 راه اندازی می کند

فیسبوک با صرافی های ارز دیجیتال مذاکره می کند

طبق این گزارش عرضه ارز دیجیتال فیسبوک، تایید شده، این شرکت چندین میلیون دلاری، در حال کار بر روی توکن خود می باشد که از این طریق کاربران برنامه واتس آپ می‌توانند این توکن را به سرعت به هر شخصی در سرتاسر دنیا ارسال کنند.

چهار فردی که به فیسبوک بسیار نزدیک هستند و نمی خواستند که اسمی از آن ها گفته شود، به نیویورک تایمز گزارش دادند که فیسبوک با چندین صرافی کریپتوکارنسی مذاکراتی داشته است تا بتواند ارز دیجیتال خود را در پلتفرم این صرافی ها لیست و عرضه کند تا همه افراد بتوانند ارز دیجیتال فیسبوک را خریداری کنند.

آیا کوین فیسبوک می‌تواند از بیتکوین پیش بگیرد؟

رقبای پرنفوذ دنیای رمز ارزها، ورود فیسبوک به این صنعت را نشانه ی خوبی تلقی نکردند. از این قبیل شرکت ها متمرکزسازی را قوی تر می کنند و اغلب اوقات در بسیاری از اطلاعات رخنه کرده و شرایط انتشار اطلاعات شخصی را مهیا کرده است. که این موضوع دقیقا بر عکس بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بوده است. ارزهای دیجیتال بر روی ایده ی غیر متمرکز سازی تمرکز کرده است. که این ایده بیانگر این موضوع می باشد که دارایی های دیجیتالی افراد، زیر سلطه ی هیچ شرکت، بانک ه ا و حتی دولت هایی نمی‌باشد.

ویجی بویاپاتی (Vijay Boyapati) مهندس نرم افزار پیشین شرکت گوگل در توییتری ابراز نگرانی کرد و گفت فیسبوک می‌تواند تهدیدی برای بیت کوین و دنیای غیر متمرکز ارزهای دیجیتال و بلاک چین باشد. باشد.

یکی از احتمالات این است که فیسبوک، ارز دیجیتالی عرضه کند که به کاربران خود امکان دهد تا بتوانند ارزهای دیجیتال را به یکدیگر انتقال دهند. یا می‌تواند به عنوان ابزار معاملاتی برای پرداخت مورد استفاده قرار گیرد که این مورد می‌تواند این کوین را در مقابل سرویس های ارائه شده توسط کوین بیس و اسکوئر قرار دهد. هرچند این مورد نمی‌تواند تهدیدی برای بیت کوین به حساب آید.

فیسبوک می تواند ارز دیجیتال و کوین خود ار عرضه کند تا کاربران خود را در انتقال و پرداخت کمک کند.  و در این حالت در مقابل سرویس های ارائه شده توسط کوین بیس و اسکوئر قرار خواهد گرفت که نمی تواند تهدید برای بیت کوین یا ارزهای دیجیتال باشد.

 

تنها احتمال خطر کوین فیسبوک برای  بیت کوین به گفته ی بویاپاتی ایردراپ های این کوین هستند که بین میلیون ها کاربر، می‌تواند بزرگترین تهدید برای بیت کوین باشد.

فیسبوک نقشه های بزرگی برای بلاک چین ترتیب داده است

جای تعجب نیست که فیسبوک تیم بلاک چین خود را تشکیل داده باشد که بتواند شامل برترین استعدادهای حوزه بلاک چین تلقی شوند.

خبر ارتقا یکی از توسعه دهندگان ارشد فیسبوک به نام ایوان چنگ  اخیرا در تاریخ ۵ فوریه ۲۰۱۹ و پس از تصاحب استارت آپ بلاک چین چین اسپیس (Chainspace) توسط فیسبوک منتشر شد.

 

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید