•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

وب سایت استخدام با بیت کوین


آسنا طارمی آسنا طارمی

وب سایت استخدام با بیت کوین

شغل های متفاوتی در دنیا وجود دارد که فرد شاغل حتی نیازی به رو در رو شدن با کارفرما و برقراری ارتباط و گفت و گوی فیزیکی نداشته باشد. برنامه نویسی، ترجمه، طراحی و ساخت ویدیو، ویراستاری و . . . از سری شغل هایی هستند که می توان جزو شغل های آزاد (فریلنسرها) تقسیم بندی کرد .

وب سایت های Cryptogrind، XBTFrelancr و Jobs4Bitcoins جزو آن دسته از سایت هایی هستند که به فریلنسرهای خود بیت کوین پرداخت می کنند.

Cryptogrind:

این سایت توسط Richard McCarthy ایجاد شد. هدف اصلی این سایت برقراری ارتباط بین صاحبان کار مشاغل آزاد و کارمندان است به طوری که این سایت هزینه ی انجام کار را پیش خود نگه داشته و پس از اتمام کار آن را به حساب فرد شاغل واریز می کند.

سایت Cryptogrind به عنوان یک عامل سوم در این تعاملات فعالیت می کند. بیش ترین درآمد حاصل از این سایت توسط یک فرد به اسم Billy به دست می آید. Billy این سایت را به افرادی پیشنهاد می کند که قصد کار کردن در شاخه های آزاد را داشته و مایل به دریافت دستمزد خود به ارزهای دیجیتال هستند.

با وجود این که Billy پیشنهاد فعالیت در این سایت را می دهد، باید بدانید که این قبیل سایت ها در ابتدای کار خود قرار دارند و ویژگی های خاص خود را دارند.

برخلاف بازارهایی مانند Fiverr که رقابت در آن ها به دلیل سقف قیمت های توافق شده و هزینه های تبلیغاتی بسیار بالای آن سخت می باشد، وب سایت Cryptogrind این امکان را برای کارفرما و کارمند فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی در مورد قیمت و توافقات لازم با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و به جمع بندی نهایی برسند. این سایت حدود چهار درصد از قرارداد را به سود خود برداشت می کند.

XBTFreelancer:

افراد شاغل در این سایت می توانند اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته و درمورد رشته ی کاری خود اطلاعات لازم را جذب کنند.

سایت XBTFreelancer به کاربران خود پیشنهاد می کند که برای قرارداد های خود با کارفرمایان قیمت کف و متناوبی را لحاظ کنند. بخاطر اینکه، این افراد بتوانند به راحتی در طول پروژه های کاری خود بر اساس تناوب و قراردادهایی که مشخص کرده اند، حقوق خود را نیز دریافت کنند. از طرفی کارفرما نیز به این روش در جریان انجام کار قرار می گیرد و میزان رضایت خود را برای آن اعلام می کند.

این سایت مانند Cryptogtind یک عامل سوم است و بر قراردادها نظارت دارد. 5 درصد از کل قرارداد نیز به این سایت تعلق می گیرد. نکته ی مثبتی که درمورد این سایت وجود دارد این است که به افراد تازه کار درباره ی چگونگی دریافت حقوق خود به بیت کوین اقدام می کنند.

 

Jobs4Bitcoin:

سایت Jobs4Bitcoin نوعی دیگر از سایت های مربوط به فریلنسرها است که افراد می توانند برای دریافت حقوق خود با ارزهای دیجیتال در آن اقدام کنند.

از طرفی نکته ی مثبتی که درباره ی این سایت وجود دارد این است که افراد می توانند به راحتی هم استخدام شوند و هم افراد موردنیاز خود را انتخاب کنند.

از آن جایی که این سایت مطالب خود را بر روی Reddit قرار می دهد، این سایت نقش فرد سوم معامله را اجرا نمی کند و افراد برای شروع هر معامله ای می بایست نسبت به استخدام این فرد اقدام کنند. از طرفی بسیاری از کارمندان حرفه ای در دنیای شغل های آزاد نسبت به استخدام فرد سوم خودداری کرده و با این کار در هزینه ی مربوط برای استخدام فرد سوم صرفه جویی می کنند.

مترجم: آسنا طارمی

منبع: news.bitcoin

 

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید