•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

کسب و کار با بیتکوین


آسنا طارمی آسنا طارمی

کسب و کار با بیتکوین

بسیاری از بنگاه ها و شرکت های تجاری مانند OverStock و TigerDirect از بیت کوین برای خدمات پرداختی خود استفاده می کنند. دلیل این انتخاب نیز کاملا مشخص است. به طور کل بیت کوین سودمند تر از کارت های اعتباری است و از طرفی مبادلات تجاری با این ارز دیجیتال سریع تر از پول نقد صورت می گیرد. در تجارت با بیت کوین، میزان سود دهی بیت کوین در مقایسه با پول نقد و کارت های اعتباری به مراتب بیش تر است.

در این لحظه ممکن است سوال پیش بیاید که چگونه بیت کوین را می توان در خرده فروشی ها و رستوران های محلی و کوچک به کار برد؟

در ادامه به مراحل استفاده بیت کوین در کسب و کار می پردازیم.

استفاده از ارزهای دیجیتال و بیت کوین در کسب و کار

اگر کسب و کار شما برای پرداخت های مستقیم بیت کوین کمی پیچیده به نظر می آید و یا در طول ساعات کاری خود تراکنش های مالی بسیار زیادی صورت می پذیرد بهتر است از BitPay و یا CoinBase استفاده کنید.

شرکت های انجام دهنده ی تراکنش های مالی مانند BitPay و CoinBase ماهانه هزینه ی کمی را برای انجام تراکنش های مالی شما دریافت می کنند. این هزینه در مقایسه با سرعت و دقت انجام تراکنش ها بسیار ناچیز است. از طرفی این شرکت ها در مقایسه با PayPal بسیار ارزان تر هستند.

شرکت های انجام دهنده ی تراکنش های مالی تنها ویژگی های کوچکی از مزیت های خود را به شما نشان داده اند. به لطف این شرکت ها می توانید ایمیل های صورت حساب های خود را ارسال کنید، POS مربوط به فروشگاه مورد نظر خود را ایجاد کرده و یا کارت برای فروشگاه آنلاین خود نیز راه اندازی کنید.

در تجارت با بیت کوین اگر قصد ندارید که سرمایه ی خود را به صورت بیت کوین نگه دارید، می توانید به راحتی به وسیله ی این شرکت ها سرمایه ی خود را به پول نقد تبدیل کنید.

اطلاع رسانی به مشتری های خود مبنی بر استفاده از بیت کوین برای فرایندهای پرداختی خود یکی از مواردی است که باعث تبلیغ استفاده از بیت کوین و رونق کسب و کار شما می شود. اگر Storefront آنلاین دارید اطلاعات مربوط در Bitcoin Accepted Here را برداشته و آن را در سایت خود ضمیمه کنید.

با حسابدار خود در تماس باشید و مدارک مربوط به سامان دهی بیت کوین، لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال استفاده شده در فروشگاه خود را برای امور مالیاتی نگه دارید. بسیاری از واحدهای اقتصادی مانند Bitcountant از جمله مواردی است که مربوط به رسیدگی به امور حسابداری بیت کوین است.

Tax Ninja نوعی دیگر از واحدهای اقتصادی حاضر در سان فرانسیسکوی آمریکا است که امور مربوط به فرایندهای مالیاتی بیت کوین را بررسی می کند. بررسی های مالیاتی تجارت های مربوط به بیت کوین در آمریکا توسط واحد های اقتصادی که مورد قبول IRS است، صورت می گیرد.

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید