•   آیا سوالی دارید؟
  از ما بپرسیـــد...
 • 021-26420584
  021-26420994
  تلفن تماس
 • 9 الی 17
  ساعت کاری

کیف پول تتر


آسنا طارمی آسنا طارمی

 کیف پول تتر

 

 • امنیت: بدون شک امنیت در دنیای ارزهای دیجیتال یکی از مهم ترین موضوعات محسوب می شود. از طرفی صحت و اعتبار کیف پول یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت.
 • کلیدهای خصوصی: شما به عنوان صاحب کیف پول باید به تمامی کلیدهای خصوصی خود کنترل داشته باشید تا بتوانید در همه جا آنها را مدیریت کنید.
 • استفاده ی آسان: باید موضوع دسترسی و استفاده ی یک کیف پول را در نظر داشته باشید؛ از طرفی ممکن است یک کیف پول برای استفاده های ابتدایی یا پیشرفته طراحی شده باشد. میانه ی این دو موضوع برای کیف پول الکترونیکی مناسب است.
 • سازگاری کیف پول الکترونیکی: باید بدانید که آیا کیف پول شما سازگاری با دستگاهی که این کیف پول بر روی آن اجرا شده است دارد یا خیر.

در این قسمت چند نمونه از برترین کیف پول های الکترونیکی برای تتر را توضیح می دهیم.

برترین کیف پول های تتر

1- (MyEtherWallet (MEW:

این کیف پول یکی از برترین گونه های کیف پول ارز تتر است که پس از ترجمه در بلاک چین تتر مورد استفاده قرار گرفت. کیف پول MyEther Wallet در واقع نوعی کیف پول الکترونیکی که به منظور دسترسی و استفاده ی بهتر کاربران، در browser هایی مانند Chrome اجازه ی دسترسی نیز می دهند. از آن جایی که کیف پول الکترونیکی تتر بسیار امن می باشدسخت افزارهای کیف پول مانند Trezor و Ledger این کیف پول را در لیست کیف پول های خود قرار داده اند. این مشخصه های MEW باعث شده تا بسیاری از صاحبان کیف پول الکترونیکی، اولین انتخابشان MyEther Wallet باشد. حتی این نمونه از کیف پول های الکترونیکی این امکان را برای فرد فراهم می کند تا کیف پول کاغذی خود را ایجاد کند و یا کلیدهای شخصی را در محفظه ی سرد فضای ذخیره نگه دارد.

2-OmniWallet:

 اکثر متخصصان کیف پول OmniWallet را اصلی ترین کیف پول الکترونیکی تتر می دانند که کنترل کامل بر تمام کلمات شخصی فرد ایجاد می کند و همین موضوع یک محافظ قوی برای ذخیره USDT شما به حساب می آید. مبادلات USDT به وسیله ی این کیف پول الکترونیکی این امکان را برای فرد ایجاد می کند تا به راحتی و سریع ترین شکل ممکن در زمان های حساس و کلیدی  معاملات خود را انجام دهد. این معاملات به لطف توکن های ERC20 صورت می گیرد. یکی از ویژگی های بد این کیف پول الکترونیکی این می باشد که برای افراد تازه کار گزینه ی خوبی برای تراکنش ها به حساب نمی آید.

3-Tether Wallet:

به لطف پورتال های موجود از این مدل کیف پول الکترونیکی می توانید به آسانی به کیف پول رسمی تتر دسترسی پیدا کنید. البته این موضوع توسط بسیاری از افراد به دلیل خطر هک شدن توصیه نمی شود. این اتفاق در سال 2017 میلادی رخ داد و حدود 31 میلیون از ارزش USDT تتر از بین رفت. از طرفی این کیف پول یکی از بهترین مبدل ها برای تبدیل USDT به پول های مانند دلار است. این اتفاق به صورت معکوس هم شدنی است. پس از هک شدن، تتر ثبت نام های جدید خود را متوقف کرد و کیف پول الکترونیکی موردنظر را به حالت آفلاین در آورد. نکته ی منفی که می توان در مورد این قبیل از ارزهای دیجیتال بیان کرد این است که حتی پس از سرمایه گذاری، ضمانت چندانی برای امنیت سرمایه شما وجود ندارد.

4-Coinomi:

Coinomi یکی از بهترین کیف پول های الکترونیکی ارز دیجیتال تتر است که بر روی تلفن های همراه اجرا می شود. این کیف پول بر روی هر دو نسخه ی Android و IOS وجود دارد. می توانید به راحتی از Google Play آن را دانلود کرده و هیچ گونه اطلاعات شخصی از خود در این کیف پول وارد نکنید. این کیف پول یکی از برترین نمونه از کیف های الکترونیکی است که در نسخه ی اندروید اجرا می شود به طوری که کلیدهای شخصی شما به راحتی در دستگاه ذخیره می گردد.پس از نصب کیف پول، یک عبارت برای ورود صادر می شود که در صورت فراموش کردن رمز و یا گم کردن دستگاه خود بتوانید از آن به برای بازیابی استفاده کنید. ناشناس بودن در کیف پول Coinomi این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا از آدرس IP خود محافظت کنند. از طرفی این کیف پول برای افراد تازه کار گزینه ی بسیار مناسبی است و همچنین در نسخه ی IOS نیز خوب عمل می کند.

5-Exodus:

کیف پول Exodus به طور کل نوعی desktop است که توسط کیف پول الکترونیکی پشتیبانی می شود؛ همچنین می توان آن را یکی از بهترین گزینه ها برای ذخیره USDT دانست. از طرفی Exodus سه نوع طیف گسترده از ارزهای دیجیتال مانند تتر، بیت کوین، Dash و لایتکوین را پشتیبانی می کند. همچنین Zcash را می توان یکی از رایج ترین گزینه ها نامید.Exodus را می توان بهترین گزینه برای افراد تازه کار دانست؛ دسترسی راحت و مشخصه های مناسب برای فعالیت در آن از سری دلایلی است که Exodus را برترین گزینه برای تازه کار ها می دانند. مبادلات در زمینه ی ارزهای دیجیتال به راحتی توسط این کیف پول اجرا می شود به طوری که هزینه ی لازم برای انجام این تراکنش ها به شبکه ی اصلی پرداخت می شود.

6- Ledger Nano S:

کیف پول  لجر نانو اس Ledger Nano S یکی از مناسب ترین کیف پول های سخت افزاری برای امنیت ذخیره سازی توکن های تتر است. کلیدهای شخصی به راحتی در محفظه ی سرد آن ذخیره می شود. می توانید با ایجاد و سپس وارد کردن PIN پول را به حساب های مختلف ارسال و یا از دیگر حساب ها دریافت کنید.در صورت فراموش کردن رمز و یا سرقت دستگاه می توانید اطلاعات را بازیابی کنید. Ledger Nano S یکی از امن ترین کیف پول الکترونیکی است. یک مشکل درمورد این قبیل کیف پول ها گران بودن آن است در حالی که قیمت آن نسبت به ارزش و ویژگی های ارایه شده توسط این کیف پول هزینه ای معقول است.

مترجم: آسنا طارمی

منبع: coinswitch

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید