•   آیا سوالی دارید؟
  از ما بپرسیـــد...
 • 021-26420584
  021-26420994
  تلفن تماس
 • 9 الی 17
  ساعت کاری

5 دلیل برای افزایش قیمت BNB


آسنا طارمی آسنا طارمی

5 دلیل برای افزایش قیمت BNB

در زمان نوشتار این مطلب، سکه و ارز موجود در صرافی بایننس، BNB در ماه گذشته بیش از 90 درصد افزایش تقاضا داشته است. این موضوع در حالی است که دیگر ارزهای دیجیتال در زمستان خود به سر می برد و در تقلا برای حضور در صرافی ها بودند، BNB در حال رشد و ترقی بود؛

دلیل این موضوع چیست؟

BNB در ماه گذشته بیش از 90 درصد افزایش قیمت داشته است. از اواسط ماه ژانویه ارزش BNB از 5,52 دلار به چیزی حدود 13.50 دلار افزایش پیدا کرد که این میزان در قیاس با هفته ی گذشته مقدار چشم گیری داشت.

موضوعی که کاملا در صرافی بایننس بر سر زبان ها افتاده است، موضوع افزایش ارزش و قیمت BNB است که این موضوع در اواسط ژانویه شروع شد و مقدار BNB به چیزی حدود 9.4 میلیون دلار رشد کرد.

صرافی بایننس حدود 20 درصد از سود این ارز را استفاده کرده و برای فرایند خرید و سوزاندن آن مصرف می کند.

میزان درخواست این ارز به عنوان یک کاتالیزور و یا حتی عامل کاهش دهنده ی قیمت آن عمل می کند. این موضوع کاملا مشخص است؛ هرقدر میزان گردش این ارز کاهش پیدا کند، در نتیجه قیمت نیز سیر نزولی طی خواهد کرد و درنتیجه تقاضا و قدرت خرید افزایش پیدا می کند.

Changpeng که اکثرا او را با نام مستعار "CZ" می شناسند یکی از دلایل موفقیت صرافی بایننس و افزایش قیمت ارز BNB است. حضور مداوم و طولانی او در این صرافی به عنوان مدیر عامل و درواقع رهبر این ساختار یکی از دلایل اصلی موفقیت و صعود ارزش صرافی بایننس و ارز BNB است.

صرافی بایننس اقدامات و برنامه ریزی های بلند مدت بسیار زیادی (از قبیل Lunchpad , DEX و غیره...) داشته که یکی از آن ها افزایش قیمت ارز خود یعنی BNB بود.

 حضور بلاک چین قوی در ساختار کلی بایننس یکی از عوامل موفقیت آن است.

از طرفی بی ان بی رشد و موفقیت بسیار زیادی در قیمت خود داشت. بدون شک حضور موفق و مستقل بلاک چین بی ان بی کمک بسیار زیادی به موفقیت آن کرده است. بلاک چین ERC2 cocoon، بلاک چین استفاده شده در بی ان بی است.

بلاک چین موجود در بایننس این امکان را برای پروژه ها فراهم می کنند تا توکن های خود را در mainnet سازمان دهی کنند. این سازمان دهی پس از مدتی به وسیله ی  بی ان بی افزایش پیدا کرده و برای اقدامات مربوطه استفاده می شود.

صرافی غیرمتمرکز. به طور کل DEX را مشابه به ساختار کلی صرافی بایننس می دانند اما چند سری ویژگی های مثبتی نیز دارد. به عنوان مثال افزایش میزان امنیت مبادلات و محفوظ ماندن رمز و ساختارهای کلیدی خود ویژگی هایی است که Binance DEX دارد.

اخیرا "CZ" لیستی منتشر کرد که در آن قیمت ارزهای دیجیتال جدید چیزی حدود 100,000 دلار خواهد رسید. وی این اقدام را به منظور از بین بردن سکه های تقلبی و جعلی انجام داد.

امسال صرافی بایننس سال بسیار شلوغی را سپری کرد. در راس این موارد ارایه ی Lunchpad بایننس یکی از این موارد است. Lunchpad ارز بی ان بی یکی از اقدامات پیش روی این صرافی نیز خواهد بود.

Lunchpad در واقع پلت فرمی سازمان یافته است که توکن ها در آن راه اندازی می شوند. اگر بخواهیم در این مورد مثالی بزنیم می توانیم به اتریوم اشاره کنیم که در کم تر از 20 دقیقه بیش از 7 میلیارد دلار درخواست و فروش داشت.

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید