•   آیا سوالی دارید؟
    از ما بپرسیـــد...
  • 021-26420584
    021-26420994
    تلفن تماس
  • 9 الی 17
    ساعت کاری

Bakkt چگونه بر قیمت کریپتوکارنسی تاثیر می گذارد


خانم آسنا طارمی خانم آسنا طارمی

Bakkt چگونه بر قیمت کریپتوکارنسی تاثیر می گذارد

 

اگر Bakkt توسط (CFTC) ایالات متحده ی آمریکا مورد تایید قرار گیرد، آینده ی تجاری کریپتوکارنسی نسبت به قبل بهتر و میزان مبادلات این ارز به طور قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

بدون شک این موضوع بر دیگران پوشیده نیست که سیستم تبالاتی بین قاره ای (ICE) یکی از موفق ترین سیستم های مبادلاتی مجازی است.  به گفته ی "جفری اسپرنچز" این سیستم باعث معتبر شدن بسیاری از ارزهای مجازی و مبادله پذیر شدن آن ها گشته است.

به نظر می رسد که این سیستم مبادلاتی به طور قابل توجهی مورد استفاده ی سرمایه گذاران رسمی و بنگاهی شده است. این سرمایه گذران از طریق کانال های قابل قبول دولت مبادلات خود را انجام می دهند. عدم قابل قبول بودن بسیاری از ارزهای مجازی و مبادلات در آن ها دلیلی است که بسیاری از سرمایه داران از سرمایه گذاری در آن صرف نظر می کنند. Bakkt نیز به یکی از بنگاه های بزرگ اقتصادی تبدیل گشته است. "مورگان"اقتصاددان مشهور آمریکایی نیز بر این موضوع تاکید داشته و از طرفی بر راه اندازی کریپتوکارنسی مختص این بنگاه اقتصادی اشاره کرده است. همین موضوع وی را از مبادله ی کریپتوکارنسی منع نمی کند.

 Bakktنوعی پلت فرم می باشد برای آسان سازی و از طرفی مستحکم کردن بنای تجارت از طریق بیت کوین طراحی شده است. با استناد بر Bakkt، فعالیت با نرم افزارهای بزرگ و معروف جهانی مانند Microsoft و تراکنش های کوچک در نرم افزاری مانند Starbucks دلیلی بر موفقیت نسل بعدی تجارت الکترونیکی خواهد شد.

شروع و خیزش Bakkt:

عدم توجه دولت و تایید CFTC باعث تاخیر در شروع کار Bakkt شده است. بر اساس گزارشات ICE مبادلات به زودی در سال جاری به وسیله ی این پلت فرم قابل اجرا خواهد بود. از طرفی این پلت فرم نیز اعلام کرده که وجود این تاخیر یک ویژگی مثبت برای آن ها بوده است؛ زیرا این موضوع باعث تقویت و ایجاد فنداسیونی قوی برای بنگاه های اقتصادی خاص که علاقه مند به فعالیت بودند، گردید. از طرفی حدود 182 میلیون دلار برای تراکنش ها و حدود 20 میلیون دلار برای هزینه سالانه Bakkt ذخیره شد. به نظر می رسد که امسال Bakkt از دولت ایالات متحده ی آمریکا تاییده برای مبادلات تجاری را دریافت خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد، سرمایه گذاران شاهد رشد و ترقی قابل توجهی در آینده ی کریپتوکارنسی شاهد خواهند بود.

 

همین امروز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید

حساب کاربری خود را به صورت رایگان ایجاد کنید و شروع به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید

اکنون ثبت نام کنید